Backgammon

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 77.2 MB
  • Version 1.61
  • Dil Türkçe
  • Firma Optime Software LLC
Backgammon mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz tavla oyunlarından bir tanesidir.

Backgammon mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz tavla oyunlarından bir tanesidir. 

İOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz keyifli tavla oyunlarından biri olan Backgammon oyunu sizlere keyifli vakit sunuyor. Boş zamanlarımızın kaçınılmazı olan gerek oturduğumuz mekanlarda gerekse bilgisayarlarımızla keyifle oynadığımız tavla oyunu artık mobil cihazlarımıza geldi. 

Backgammon tavla oyunumuzda da rakiperinizi yenerek puanınızı arttırabilirsiniz. Oyun yenilgi ile sonuçlandığında da puanınızda her hangi bir düşüş söz konusu olmamaktadır. Bu muhteşem tavla oyununu hem tek başınıza yapak zekaya karşı hemde arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Kendi arkadaşlarınızı Backgammon oyununa davet edin ve birlikte keyifle bir oyun oynamanın tadını çıkartın. 

Oyunumuz üç zorluk derecesine sahip bu zorluk derecesini geçtiğinizi oyunda başarılı bir konuma gelmeye hak kazanıyorsunuz. Sizde ücretsiz bir şekilde Backgammon tava oyununu mobil cihazınıza indirin ve her boş vaktinizde kıyasıya bir yarışa girin. Oyunu kazanmaya başladıkça oyundan daha fazla keyif alacak ve daha çok oynamak isteyeceksiniz. 

Backgammon indir
DİĞER SÜRÜMLER